رایکاچوب

امروزه مردم به چیدمان منازل و ادارات اهمیت زیادی می دهند و بیشتر وسیله ای که مورد استفاده عموم قرار می گید تلویزیون می باشد. با توجه به موقعیت قرارگیری تلویزیون در محیط جهت راحتی استفاده آن تولیدکنندگان میز تلویزیون با توجه به شرایط کاری و نوع استفاده به ساخت انواع میز تلویزیون پرداخته اند که به صورت زیر با توضیح مختصر آورده شده است.

البته باید گفت استایل میز تلویزیون بسته به جنس آن متغیر است و در استایل‌های متنوعی مانند مدرن، اسپرت، سلطنتی و کلاسیک تولید می‌‌شوند. معمولاً میز تلویزیون‌ها به رنگ چوب هستند اما رنگ سفید یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها است. معمولاً میز تلویزیون‌های کلاسیک طرح چوب دارند. مدل های مدرن در رنگ‌های روشن به‌ویژه سفید تولید می‌شوند و هم چنین در مدل‌های باکسی، فانتزی، پازلی، کنسولی، متحرک، دیواری، زمینی، کابینتی و … در بازار موجود می‌باشند.

میز تلویزیون پازلی

مدل پازلی یکی از انواع طرح های میز تلویزیون می باشد که مانند سایر میز تلویزیون ها دارای طراحی ثابت و تکراری نیست و شما می توانید به راحتی با جابجا کردن قطعات , میز را متناسب با فضای پذیرایی و یا اتاق نشیمن بچینید. علاوه بر مدل میز تلویزیون رنگ آن نیز می تواند بر روی دکوراسیون منزل شما تاثیرگذار باشد و علاوه بر این رنگ و ابعاد میز تلویزیون ها باید با دکوراسیون خانه شما مطابقت و همخوانی داشته باشد.

میز تلویزیون باکسی

مدل باکسی معمولا از ام دی اف ساخته می شود و در طراحی آن کلیه مسیر های عبور کابل های ورودی به ال سی دی پیش بینی شده است . به این شکل که بیننده فقط ال ای دی را مشاهده می کند. چرا که این قابلیت را داراست تا علاوه بر زیبایی بصری فوق العاده، به صورت همزمان امکاناتی همچون میز ال سی دی ، کمد ، کتابخانه و انواع مختلف شلف دیواری تلویزیون را در کمترین فضای ممکن در خود داشته باشد. مدل های مختلف میز تلویزیون باکسی نسبت به اندازه تلویزیون ها و فضای نشیمن توسط رایکاچوب ساخته می شود.

میز تلویزیون دیواری

با توجه به اینکه امروزه اغلب خانه ها به صورت آپارتمانی و در متراژ کوچک ساخته می شوند از این رو جهت صرفه جویی در فضای منزل و نشیمن میز تلویزیون ها به صورت دیواری ساخته و طراحی شده اند. برای ساخت باکس دیواری تلویزیون از ام دی اف و چوب استفاده می شود و این مدل میزهای تلویزیون در انواع طرح های کوچک و بزرگ ساخته می شوند که بهتر است با توجه به ابعاد پذیرایی و نشیمن، ابعاد این مدل میز تلویزیون های دیواری را انتخاب نمایید.

میز تلویزیون متحرک

میز تلویزیون فانتزی

میز تلویزیون کنسولی

میز تلویزیون کابینتی

میز تلویزیون زمینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 − 3 =