رایکاچوب

رایکاچوب از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه تولیدات انواع میزهای ال سی دی LCD و میز تلویزیون ال ای دی LED آغاز کرده و امیدوار است که تولیدات خود را باکیفیت عالی و طرح های میز LCD و میز LED در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد . میز تلویزیون چوبی منحنی curve با رنگ و طرح چوب در رنگ های متنوع با طرح و رنگ چوب مناسب مبلمان و دکوراسیون استیل و کلاسیک فضای منزل شما. طرح و رنگ چوبی مدل میزهای چوبی گرما و نشاط طبیعی خاصی به دکوراسیون منزل شما می‌بخشد. از ویژگی‌های میز تلویزیون تولید در رنگ بندی مختلف است که میتوانید مطابق با رنگ و طرح دکوراسیون منزل خود سفارش دهید. برای سفارش لطفاً با ما تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز می توانید ایده ها و طرح های خود را به ما ارائه دهید و تیم ما بر اساس ایده ی شما ، میز LCD ، میز LED ، میزتلویزیون مورد نظرتان را طراحی و آماده کند . برای ارائه ایده های خود با شماره های ۰۹۱۲۶۱۷۷۰۲۶ و ۰۲۱۵۵۲۵۳۲۶۴ و ۰۹۱۲۴۰۱۳۱۷۵ تماس بگیرید.

تیم طراحی میزتلویزیون رایکاچوب با در نظر گرفتن تنوع سلیقه و محدودیت در فضاهای گوناگون با طراحی روز و مدرن میز های تلویزیون ال سی دی ، میزهای تلویزیون ال ای دی این امکان را فراهم نموده است تا مشتریان محترم طراحی چیدمان مورد نیاز خود را با جابجایی قطعات میزها بدست آورده و طراح فضای خود باشند. تمامی محصولات امیدوار از ام دی اف درجه یک با به کمک ماشین آلات پیشرفته CNC و اتوماتیک تولید می شود.

برای انتخاب مدل میز تلویزیون در خانه خود به ابعاد و رنگ بندی ها توجه زیادی نمایید. به یاد داشته باشید که همیشه تلویزیون در خانه شما روشن و یا خاموش نیست و با روشن و خاموش شدن تلویزیون نمای آن دارای تغییرات زیادی می شود. پس ضمن توجه به طرح و مدل میز تلویزیون به رنگ بندی دکوراسیون محیط اطراف میز تلویزیون و رنگ و ابعاد میز تلویزیون توجه نمایید.

ارسال و تحویل رایگان میز تلویزیون ، میز LCD و میز LED درب منزل و محل کار شما . در کوتاه ترین زمان ممکن و با امن ترین روش های ارسال محصول خود را تحویل بگیرید.