رایکاچوب

انتخاب میز تلویزیون یکی از اصلی ترین ارکان در هنگام خرید میزتلویزیون های چوبی بخصوص جهت استفاده تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی می باشد.

بیشترین سوالی که در ذهن همه ی کاربران و مشتریان ایجاد می شود این است که چگونه انتخاب راحت و مناسبی برای میز تلویزیون داشته باشیم که با الگوی چیدمان و دیزاین منازل ما ست شود؟

میزهای تلویزیون را می توانید بر اساس سبک دکوراسیون و به خصوص مبلمان خود انتخاب کنید، به طور کلی چون فضای تلویزیون ها به عنوان نشیمن خصوصی مطرح می شود بنابراین باید میز تلویزیون خود را مناسب با سبک مبلمان تان انتخاب کنید.

جنس چوبی میزها یکی از بهترین گزینه برای انواع سبک های دکوراسیونی مطرح می شود، می توانید میزتلویزیون چوبی را هماهنگ با چوب و یا رنگ چوب مبلمان خود انتخاب کنید و هماهنگی خاصی را در فضای دکوراسیون خود ایجاد نمایید. میز تلویزیون ام دی اف هم همانند میزهای چوبی محبوبیت چشمگیری در بازار دارد می توانید با توجه به بودجه ی خود آن را انتخاب کنید.

انتخاب سایز مناسب میزتلویزیون

در هنگام انتخاب میز تلویزیون ، باید اندازه ، ارتفاع و قفسه بندی را مورد بررسی قرار دهید. پس از در نظر گرفتن مواردی که گفته شد، می‌توانید برای اینکه میز LCD و میز LED شما با دکوراسیون منزل همخوانی داشته باشد، رنگ بندی آن را هم در نظر بگیرید و بعد برای انتخاب آن تصمیم گیری کنید.

راهنمای ارتفاع مناسب میز تلویزیون

برای اینکه مدت‌ها جلوی تلویزیون هستید و مشغول دیدن برنامه، ارتفاع را باید طوری تنظیم کنید که در این مدت به راحتی و بدون داشتن ناراحتی به دیدن برنامه مورد علاقه خود بپردازید. پیشنهادی که داریم ارتفاعی که انتخاب می‌کنید سعی کنید مرکز تلویزیون از نقطه دید شما بالاتر نباشد. اگر کودکی در منزل دارید که تازه حرکت می‌کند، هرچقدر ارتفاع میز تلویزیون را بالاتر بگیرید بهتر است تا تلویزیون و وسایلی که بر روی میز می‌خواهید قرار دهید، سالم بماند.

انتخاب میز تلویزیون مناسب برای فضاهای کوچک تر

شاید برای انتخاب سایز مناسب میز ، فضای کافی نداشته باشید. به گونه‌ای که حتی مجبور شوید از میز استفاده نکنید. این به این معنا نیست که شما هرگز از تلویزیون نتوانید استفاده کنید. راه حلی که برای شما داریم این است که در همان فضای کم و کوچک زاویه ای مناسب را پیدا کرده و تلویزیون را به دیوار نصب کنید. حتی برای اینکه بتوانید وسایل تزیینی و یا مجلات و کتابهای خود را جایی قرار دهید، می‌توانید قفسه‌هایی را انتخاب کنید که آنها را بتوانید بر روی دیوار خود نصب کنید.

در آخر انتخاب میز هماهنگ با دیزاین و چیدمان وسائل منزل و مبلمان، دقت به جانمایی کنسول بازی و DVD و از همه مهمتر سایز درست میز تلویزیون برای اینکه طرحی زیبا به خانه ببخشید از مواردی هستند که در هنگام خرید و انتخاب میز تلویزیون باید در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهارده + 4 =